Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
SMS tipy - stav kreditů - pohyby kreditůSMS tipy nastavení - stav kreditů - pohyby kreditů
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
K2 affiliate - výdělek pro sázkaře kurzového sázení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    

PRODEJ WEBU KOLEMDVOU.CZ se nekoná, K2 bude v roce 2022 modernizována a přijde společník - programátor.

Bylo nalezeno 2102 výsledků hledání.
Tipy na sázení, tipování a sázky online
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 26.09.2021, 8:37   Předmět: ryder cup
[tip]9249-2275[/tip]

Američtí golfisté zatím Evropu válcují a jednou z jejich největších hvězd je světová trojka Collin Morikawa. Zatím hraje opravdu parádně, zdá se, že mu hřiště opravdu sedí. Stejně starý Nor Hovland (aktuálně na světovém žebříčku 14.) určitě zatím patří k těm lepším Evropanům, ale na skvělého Morikawu by podle mě stačit neměl.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 25.09.2021, 20:58   Předmět: canoe
[tip]9249-2274[/tip]

Dávám nižší vklad, protože vodní slalom je obecně vždycky trochu loterie. Tady ale vidím value kurz, protože na Jessicu Fox bývá většinou tak 1,9-2,0, zatímco nyní 2,3-2,4.
Je způsoben hlavně tím, že Jessica na kajaku nepostoupila ze semifinále. Když se ale podíváme na výsledky podrobněji, tak zjistíme, že Jessica zajela skoro o dvě vteřiny lépe než nejrychlejší Němka Funk, jenže jí naskočila padesátivteřinová penalizace za špatné projetí jedné z branek. Šlo tedy o jednu chybu a ne o to, že by Jessica neměla formu. Naopak to beru pro můj tip spíš jako plus, protože není moc pravděpodobné, že by podobnou chybu udělala tak skvělá závodnice dva dny po sobě.
Ona je opravdu famózní vodačka. Fantastická kajakářka a snad ještě o trochu lepší je na kánoi. Na ní je čtyřnásobnou mistryní světa a olympijskou vítězkou. Letos jela pět velkých závodů - vyhrála zmíněnou olympiádu i dva světové poháry, na dalších dvou SP dojela druhá a čtvrtá. Tři výhry z pěti, což by teoreticky mohlo znamenat adekvátní kurz výrazně pod 2.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.09.2021, 9:37   Předmět: basket women
[tip]9249-2273[/tip]

Hradec podle mě letos nebude tak silný jako v posledních letech. Zkušené opory Klaudová s Marečkovou ukončily kariéru, do Ameriky odešla talentovaná Paurová. A v úvodu sezony ba navíc měly chybět zraněná Vojtíková a rehabilitující Matušková.
V Chomutově to nebudou mít lehké, domácí posílila Američanka Reynolds, je tu třeba reprezentantka Krejzová, bývalá repre rozehrávačka Bartoňová nebo talentovaná Kadlecová. Za mě vyrovnaný zápas, kurzy vysoko přes 2 podle mě hodnotné.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.09.2021, 13:45   Předmět: eurocup basket women
[tip]9249-2271[/tip]
[tip]9249-2272[/tip]

Z kvalifikace ženského Eurocupu (hraje se doma-venku a vždy lepší z dvojičky postupuje do jedné ze základních skupin) jsem vybral dva duely, v nichž vidím favorita opačně než bookmakeři.
London Lions v posledních letech evropské poháry vůbec nehráli, ale letos vybudovali tým, který vypadá slibně. Jsou v něm třeba zkušené veteránky Leedham (bohaté zkušenosti z WNBA) a Stewart, naopak mladé talenty Leonard s Winterburn a taky dvě Američanky Breen (v minulosti hrála právě i v týmu soupeře) s Umeh. Určitě bych je nepodceňoval, ostatně ženský britský basket jde docela nahoru. Ostatně vzpomeňme 4. místo z Eura 2019...
Tým Gran Canaria dost oslabil, odešly např. obě výborné Američanky Taylor a James. Navíc jim teď bude chybět asi největší současná hvězda Sidi Kone, která aktuálně reprezentuje Mali na mistrovství Afriky. A to může být problém!

Maďarská Csata sází výhradně na domácí hráčky, jedinou výjimkou je průměrná Američanka Carey. A to podle mě možná nebude na Eurocup stačit, zvlášť když ani mezi maďarskými hráčkami nenajdete ta největší esa. Reprezentační zkušenosti mají Lelik, Simon nebo Zele, ale žádné superhvězdy to nejsou.
Švédská Umea má v Eurocupu už poměrně bohaté zkušenosti a podle mě vypadá i líp na papíře. Tam jsou dvě šikovné Američanky Tiffany Brown a Teniya Page (ta loni táhla KP Brno), velmi dobrá je i Němka Degbeon, je tu i řecká repre pivotka Louka a pár hráček ze širšího kádru švédské repre. Tento zápas bude podle mě minimálně vyrovnaný.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 17.09.2021, 11:37   Předmět: handball women
[tip]9249-2270[/tip]

Budučnost Podgorica je sice tradiční špičkový evropský klub, jenže letos je výrazně oslabený. V létě odešly tři největší černohorské hvězdy Radičević, Mehmedović a Raičević, Srbka Lekić a Francouzka Pineau, všechno hráčky světové úrovně. A náhrady za ně? Prakticky žádné... Asi jedinou opravdu špičkovou hráčkou je ruská spojka Maslova, věkový průměr týmu je nyní 21,8. Podgorica by měla letos patřit k outsiderům a první kolo to potvrdilo, když prohrála vysoko 22:29 s chorvatskou Podravkou, což rozhodně taky není žádný TOP tým.
Dortmund si v loňském ročníku Ligy mistrů připsal jen čtyři výhry, ale letos by mohl jít nahoru. Má v kádru např. velmi dobré Nizozemky van der Heijden a Freriks, Španělku Bermejo nebo opory německé repre Grijseels a Berger, nadějná je i spojka Bleckmann. Dortmund začal sezonu velmi dobře, když si v bundeslize připsal tři hladké výhry a v prvním kole LM remizoval se silným Ferencvárosem.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 14.09.2021, 11:30   Předmět: Zagreb
[tip]9249-2268[/tip]
[tip]9249-2269[/tip]

Asi poslední větší atletická akce v tomto kalendářním roce, škoda že ji nevypsal taky Tipsport. Sad Dvojičky, které mě zaujaly mají dost nízké kurzy na SOLO, tak jsem zvolil 2-AKU s nižším vkladem.
V trojskoku žen sázím proti Fince Salminen, která měla výborný začátek sezony, jenže pak jí šla forma dolů. Na OH nepostoupila z kvaldy a ani po olympiádě se jí ještě nepodařilo skočit přes 14 metrů. Thea Lafond si skočila v Tokiu osobák 14,60 a i v posledích závodech skákala celkem slušně, třeba před týdnem v Padově dala 14,57.
Nejmladší z trojice bratří Borléeů Dylan nemá ideální sezonu. Sice běžel i 46,63, ale to bylo začátkem července. Ital Scotti (juniorský mistr Evropy z roku 2019) se naopak postupně zlepšuje, minulý týden byl druhý v Padově za 45,58. Oba se letos utkali jen v madridské hale, kde byl Scotti o půl vteřiny rychlejší. A nyní má Ital navíc lepší aktuální formu...

Dlouhodobě je lepší diskař Jamajčan Dacres, který měl ale letos trochu zdravotní problémy a do formy se dostal až po olympiádě. U Švéda Petterssona je to přesně naopak - zazářil senzačním stříbrem v Tokiu, ale od té doby se celkem trápí.
V duelu Maďarky Kozák a Polky Siciarz vycházím hlavně z jejich posledního vzájemného duelu v Budapešti na konci srpna - Siciarz byla druhá za 12,87, Kozák třetí za 13,02. Mají podobné osobáky, ale mladší Polka mi přijde v trochu lepší aktuální formě.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 12.09.2021, 9:07   Předmět: handball women
[tip]9249-2267[/tip]

Tento zápas bych viděl vyrovnaněji, než jak naznačují kurzy. Loni se potkaly oba týmy ve skupině, v níž byla Bukurešť třetí, zatímco Esbjerg šestý. Oba vzájemné duely vyhrály Rumunky, i když těsně.
Bukurešť tradičně patří ke žhavým adeptům na Final Four a nejinak by tomu mělo být i letos. Přes léto trochu oslabily na pivotu, kde odešly Pintea a Cvijić, ale přišla zkušená Nizozemka Broch, na spojku Norka Arntzen a na pravé křídlo její krajanka Aune. Tým posílil v brankovišti, kde by teď měla být jedničkou Nizozemka Wester (nejlepší gólmanka posledního MS). Vše by se ale mělo stejně točit hlavně kolem kapitánky Cristiny Neagu, čtyřnásobné nejlepší hráčky světa. Aktuálně má rumunský celek menší problém na levém křídle, kde se ještě po operaci achillovky nezotavila zkušená Francoouzka Dembélé a navíc se zranila Nizozemka Smeets.
Také Esbjerg má ovšem vážnou absenci, stále totiž není k dispozici klíčová spojka Estavana Polman (MVP na MS 2019). V kádru nedošlo k tak velkým změnám jako u Bukurešti, k těm nejzásadnějším patří odchody výborných spojek Peny a Frey, naopak velkou posilou by měla být mladá Norka Reistad a posílení brankoviště by mělo znamenat angažování německé reprezentační gólmanky Eckerle. Tým Esbjergu nevypadá špatně, ale úvod dánské ligy se mu moc nepovedl. Po třech kolech už má na svém kontě dvě prohry s Odense a Viborgem.
Utkání nemá jasného favorita, proto považuju poměrně vysoký kurz na hosty za zajímavý.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 9.09.2021, 11:00   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2265[/tip]
[tip]9249-2266[/tip]

Možná něco nevím, ale docela je pro mě záhadou, jak šly kurzy na Jamajčanku McPherson nahoru. Čtvrtá z olympiády by měla být v duelu s Bahamankou větší favoritkou, viděl bych to tak na 1,4. Obě si zaběhly osobáky v Tokiu - McPherson 49,34, Williams 50,11.
Asi vás udivil pidikurz na mužských překážkách. Možná se mi to vymstí, ale nemůžu si pomoct - osobně bych nevypsal víc jak 1,1. Ehammer je desetibojař, který by měl být jen do počtu. Smet patří dlouhodobě do širší evropské špičce a třeba při nedávné DL v Lausanne dokázal porazit i takové hvězdy jako jsou Pozzi nebo olympijský vítěz Parchment.

Jakob Ingebrigtsen je hlavní favorit závodu na 1500 metrů, větším soupeřem než Kipsang by mu měl být jiný Keňan Cheruyiot. Kipsang se býskl čtvrtým místem na olympiádě, od té doby šla jeho forma mírně dolů. Olympijský šampion Ingebrigtsen ho hladce porazil jak na míli v Eugene, tak na trojce v Lausanne.
Uganďanka Chemutai byla jednou z nejpřekvapivějších atletických vítězek na olympiádě v Tokiu. Tento výkon byl ale zatím u ní ojedinělý, zatímco stříbrná Američanka Frerichs prokazuje vysokou výkonnost opakovaně. Na nedávné DL v Eugene si zaběhla skvělý osobák 8:57,77. Mimochodem, Chemutai v tomto závodě doběhla sedmá...
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 9.09.2021, 10:56   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2263[/tip]
[tip]9249-2264[/tip]

Australanka Linden Hall si drží od olympiády stále velmi dobrou formu, Špnělaku Perez porazila v Lausanne i v Bruselu. Mladá Irka Healy by měla být mezi mílařkami outsider a myslím, že bude mít problém urdžet tempo. Britka Snowden má skoro o pět vteřin lepší osobák a Irku letos porazila při obou závodech DL v Gatesheadu.

Stříbrná z Tokia Hodgkinson je raketa sezony a formu si drží, na půlce porazila krajanku Reekie v posledních čtyřech vzájemných duelech. Naposledy minulý týden v Bruselu.
Jamajčanka Goule podává stabilně výborné výkony, k její velké smůle jí ale nevyšel ten nejdůležitější závod - olympijské finále. Po Tokiu se ale vrátila do své Top formy, minulý týden v Bruselu porazila Etiopanku Alemu o vteřinu.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 9.09.2021, 10:53   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2261[/tip]
[tip]9249-2262[/tip]

V první várce jsem se rozhodl jít proti domácím sprinterům. z nichž si právi účasti ve finále vybojovala Del Ponte, ostatní jsou tam především proto, že se běží v Curychu.

Na ženské stovce patří Del Ponte i Mujinga Kambundji do širší špičky, ale proti nim nasazuji těžkou palbu. Vzájemná bilance dvojice Ta Lou - Kambundji je dost vypovídající - 16:0! Asher to má s Del Ponte 4:1, když jedinou porážku utrpěla v semifinále olympiády, kde však nebyla zdravotně úplně fit. V posledních závodech šla její forma opět nahoru a třeba při nedávné DL v Paříži Asher celkem jasně Švýcarku porazila.

Mladý Švýcar Reais (původem Portugalec) je určitě talentovaný, ale na absolutní světovou špičku ještě nemá. Navíc vyfasoval nepříliš výhodnou první dráhu. Josephus Lyles sice zatím není taková hvězda jako jeho starší bratr Noah, ale už také zaběhl dobré časy. Nedávno se blýskl při DL v Eugene, kde byl třetí za 20,03.
Mladší ze sester Kambundjiových Ditaji by měla být outsiderem překážek. Srovnání osobáků z letošní sezony je celkem jasné - Kambundji 12,94, zatímco Američanka Chadwick 12,64.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.09.2021, 9:14   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2260[/tip]

Osobák mají sice podobný, ale Švéd Montler je mnohem konzistentnější dálkař, který skáče pravidelně přes osm metrů. Stihl jsem si na něj ještě vsadit jako na vítěze ještě v kurzu 2,5, ten už ale bohužel klesl na hranici použitelnosti (aktuálně nejvíc Niké 1,85). Plusem pro tipy na vítězství v technických disciplínách je fakt, že na rozdíl od dlouhodobé části se ve finále neuplatňuje nesmyslné pravidlo TOP3, kdy rozhodovala o vítězi poslední série.

Bilance vzájemných duelů na pětce je 10:2 pro zkušenější Helen Obiri, která má navíc letos lepší formu. Byla druhá na OH (Rengeruk až 12.) a minulý týden v Bruselu skončila 3., zatímco Rengeruk doběhla s celkem velkým odstupem pátá.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.09.2021, 9:12   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2258[/tip]
[tip]9249-2259[/tip]

Francine Niyonsaba je bývalá hvězda půlky, ale kvůli vysokému množství mužských hormonů (stejně jako třeba Caster Semenya) jí podle hodně kontroverzního rozhodnutí je nyní umožněno startovat jen na delších tratích. Když už zakázat starty, tak moc nechápu, proč na středních tratích ano a na vytrvaleckých to nevadí, ale to je vedlejší...
Každopádně Niyonsaba se dokázala parádně adaptovat na delší tratě a na konci sezony má skvělou formu. Při posledních dvou startech na DL vyhrála jak trojku v Paříži, tak i pětku v Bruselu. A v obou závodech ve finiši přespurtovala Etiopanku Taye. Při finále v Curychu jde přece jen víc o umístění (a celkem štědrou prémii), takže neočekávám, že se poběží nějak extrémně rychle na nějaké rekordy. Spíš by to mohl být taktický boj, a to by mohla být výhoda pro Niyonsabu, která má jako bývalá půlkařka skvělý závěr.

Ukrajinka Bekh už zažila lepší sezony, ale pořád patří mezi špičku. Byla pátá na OH, při DL byla letos jednou první a dvakrát třetí. Vysoký kurz je ovlivněn hlavně tím, že při poslední DL v Lausanne byla Bekh až pátá, zatímco Sagnia druhá. Ale mezitím Bekh vyhrála o víkendu menší mítink v Padově. I když její poslední výkony byly o něco slabší než u Švédky, pořád si myslím, že je to vyrovnaný duel. Proto mi kurzy tak vysoko přes 2 přijdou zajímavé.
  Téma: Dexter blog - září 2021 (+21,31 unitů ... Yield +24,78 %)
Dexter

Odpovědi: 13
Zhlédnuto: 876

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.09.2021, 7:50   Předmět: DL Curych
[tip]9249-2257[/tip]

U SynotTipu bude možná trošku problém se vsaditelností, ale snad to aspoň někomu z vás vyjde.
Kurz mi přijde přemrštěný, protože po odhlášení Baregy a Ingebrigtsena je právě Aregawi společně s Kejelchou asi největším adeptem na vítězství.
Dvacetiletý Etiopan je objevem sezony. Na olympiádě v Tokiu běžel desítku a doběhl na výborném čtvrtém místě (z těch, co byli před ním, v Curychu nikdo nestartuje). Výbornou aktuální formu potvrdil nedávno v Lausanne, kde byl pro změnu druhý na 3km - těsne za Ingebrigtsenem a se slušným odstupem před ostatními, mezi nimiž byli i někteří účastníci běhu v Curychu (Balew, Krop, Kimeli, Butchart, Birgen). Vysoký kurz způsobilo evidentně to, že Aregawi letos neběžel žádnou pětku. Ale vzhledem k tomu, že ukázal vysokou kvalitu jak na trojce, tak na desítce, tak v tom nevidím problém.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.09.2021, 7:24   Předmět: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Re: Fridex

Díky! Akorát jsem debil, protože jsem tipy napsal ještě do srpna. Doufám, že to všichni našli... A omlouvám se! Embarassed
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 3.09.2021, 14:51   Předmět: DL Brusel
[tip]9249-2255[/tip]
[tip]9249-2256[/tip]

Na čtvrtce si bookies možná popletly nizozemské sestry De Witte. Tady neběží Lisanne, ale výrazně slabší Laura, která by neměla na domácí Camille Laus stačit. Ta měla sice ze začátku sezony nějaké problémy, ale na olympiádě se předvedla ve výborném světle ve štafetě, kde běhala výborné časy. Víc než o vteřinu lepší než Laura De Witte.

Na půlce věřím v britském souboji letošní mladičké raketě Hodgkinson, která vyhrála halové ME a na olympiádě byla stříbrná. Reekie měla taky slušnou sezonu a v Tokiu doběhla čtvtá, ale pak jí asi trochu odešla forma, protože při posledních startech běžela na své poměry podprůměrně.

Keňanka Kimpemboi je stříbrná z MS 2019 a podle mě je o dost lepší než Britka než McColgan. Myslím, že by to mohlo dopadnout podobně jako o víkendu v Paříži, kde byla Kimpekmboi na trojce o deset vteřin rychlejší než McColgan.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 3.09.2021, 14:48   Předmět: DL Brusel
[tip]9249-2253[/tip]
[tip]9249-2254[/tip]

Polák Lisek má letos slabší sezonu a jeho aktuální forma je doslova mizerná. Na posledních dvou závodech DL skočil v Lausanne 542 a v Paříži 555. Rus Morgunov už letos skočil dvakrát 590 a naposledy byl třetí v Lausanne za 572.

Na ženských překážkách podle mě domácí Zagre nemá na úplnou špičku, do níž se letos pomalu dere Američanka Cunningham, sedmá z olympiády. Letošní nejlepší časy: Cunningham 12,53 - Zagre 12,78.

Keňance Rengeruk sice nesedla olympiáda v Tokiu, kde byla až dvanáctá, ale jinak je to výborná vytrvalkyně, která byla např. pátá na MS 2019 a na pětce má osobák 14:36,05. Norka Grövdal patří k evropské špičce, ale nejlepší Afričanky jsou trochu jinde. Nic na tom nemění ani fkat, že si letos zaběhla slušný osobák 14:47,67.

Na osmistovce by to měla být "tutovka", protože Yarigo je uvedena ve startovní listině jako pacemaker. Čili to ostatním rozeběhne a pak nejspíš odstoupí.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 28.08.2021, 11:58   Předmět: DL Paris
[tip]9249-2249[/tip]
[tip]9249-2250[/tip]

Dina Asher-Smith toho letos až tolik nenazávodila a na olympiádě měla smůlu, že se lehce zranila, což byl asi hlavní důvod toho, že nepostoupila do finále. Dlouhodobě si ale myslím, že je lepší sprinterka než Del Ponte, ostatně získala stříbro na MS2019 a zlato na ME2018.

Do akovky jsem vsadil na atlety, kteří si v Paříži vyzkouší své "béčkové" disciplíny. Makwala z Botswany už ale zaběhl i dvoustovku pod 20 vteřin (19,77), navíc má aktuálně slušnou formu, když byl v Lausanne druhý na čtvrtce. Francouz Fall podle mě není úplná sprinterská elita, na velkých akcích toho moc nedokázal a jeho osobák 20,34 taky není oslňující.

Femke Bol má skvělou sezonu na překážkách, skvěle běžela i naposledy v Lausanne, kde jasně vyhrála. Je ale také výborná na hladké čtvrtce a myslím, že by se klidně mohla dostat pod 50 vteřin. Její březnový čas při vítězství na halovém ME (50,63) ji k tomu předurčuje.
Jamajčanka McLeod po olympiádě trochu ztratila formu, v Lausanne byla až pátá. Pokud zopakuje podobný výkon, tak by to na Bol nemělo stačit.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 26.08.2021, 11:12   Předmět: DL Lausanne
[tip]9249-2247[/tip]
[tip]9249-2248[/tip]

Britka Jemma Reekie se letos zaměřila víc na 800 metrů, na této trati byla čtvrtá na olympiádě! Na delší trati ale rozhodně také není špatná, vždyť na ní v minulosti získala titul mistryně Evropy juniorek i v kategorii do 23 let.
Italka Sabbatini je taky talentovaná, ale podle mě je její potenicál přece jen o dost níž než u Reekie. Britka už do světové špičky patří, Italka se k ní teprve blíží.

Domácí překážkář Joseph je určitě talentovaný, ale platí u něj něco podobného, co u Sabbatini. Bookies se podle mě dost nechali ovlivnit jeho nedávným osobákem 13,12. Jenže ten zaběhl na výjimečně rychlé dráze v La Chaux-de-Fonds, kde se tradičně běhají bláznivé časy, které nelze brát úplně vážně. A navíc měl v zádech vítr +1,7 m/s, což je na hraně regulérnosti.
Brit Pozzi je mnohem zkušenější a podle mě stále i o něco lepší borec. To celkem potvrdil i v Tokiu, kde skončil sedmý, Joseph naopak vypadl už v semifinále.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.08.2021, 11:07   Předmět: DL Eugene
[tip]9249-2245[/tip]
[tip]9249-2246[/tip]

Kurzy na Jeruto mi přijdou přehnaně nízké. Víceméně jen kvůli tomu, že letos zaběhla nejrychlejší čas. Ale to bylo v Dauhá už v květnu! Od té doby nikdo nestartovala a její aktuální forma je velkou neznámou. Bronzová z Tokia Kiyeng je dlouhodobě konzistentnější závodnicí a jejich celková vzájemná bilance ze steeplu je 11:4 pro Kiyeng!

Na dvoustovce vidím Američanky Irby a Brown v krajních drahách jaké outsidery. Brown na americké kvalifikaci ani nepostoupila do finále, minulý týden běžela v Mephisu průměrný čas 23,05. To by nemělo stačit na Švýcarku Kambundji, která byla sedmá v olympijském finále v čase 22,30.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 15.08.2021, 16:09   Předmět: wnba
[tip]9249-2244[/tip]

Chicago má letos hodně silný tým a i za normálních okolností by určitě měli šanci na výhru. V tomto utkání ale hosté podle posledních informací nechají odpočívat dvě největší hvězdy - Breannu Stewart a Sue Bird, zatímco domácí jsou kompletní.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 13.08.2021, 17:31   Předmět: Info na srpen
Po olympiádě si dávám menší pauzu, ale určitě v srpnu ještě budu fungovat.
Jasný jsou tři mítinky Diamantové ligy (21. Eugene, 26. Lausanne, 28. Paříž), snad nějaká WNBA a možná i něco jinýho podle aktuální nabídky a kurzů.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 7.08.2021, 19:35   Předmět: OH
[tip]9249-2242[/tip]
[tip]9249-2243[/tip]

Takže zřejmě poslední dva olympijské tipy...

Kurz na Wild proti Japonce je podle mě vyloženě nesmysl. Háček je v tom, že nikdo přesně neví, jak na tom Kirsten je po pádu v madisonu. Zase tak vážně to ale nevypadalo a ona je velká bojovnice, takže budu věřit, že to zvládne. Měl by to být poslední velký závod její kariéry a určitě si zaslouží končit líp než pádem v madisonu, kde byla s Pieters taky hlavní favoritkou.
Nechci Kajiharu úplně podceňovat, jezdila velmi dobře svěťáky a loni dokonce vyhrála světový šampionát. Tam to ale podle mě bylo částečně tím, že se hlavní favoritky hlídaly navzájem a Japonku nebraly úplně vážně. Což se teď už nestane.
Kirsten Wild je legenda, osminásobná mistryně světa. A do svého pádu předváděla v madisonu velmi dobrou formu, když při spurtech sbírala body společně s Laurou Kenny.

Bookies podle mě trošku podceňují Američanku Jennifer Valente, kterou osobě vidím v užším okruhu favoritek společně s Wild, Kenny nebo Paternoster. Valente byla v omniu celkovou vítězkou Světového poháru v sezoně 2019/20, má i bronz z MS 2019, Je pravda, že v Tokiu zatím neoslnila. V týmové stíhačce byla členkou bronzového družstva, což bylo pro Američanky spíš zklamání, v Madisonu si připsala až deváté místo. Tam ale měla za parťačku mladičkou Megan Jastrab, která trochu nestíhala tempo největších světových hvězd. Síla Valente by měla být hlavně ve scratchi a v eliminačním závodě, které jezdí výborně. A určitě bude mít co říct i v závěrečné bodovačce.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 7.08.2021, 11:37   Předmět: OH
[tip]9249-2241[/tip]

Poláci jsou ve štafetách tradičně dobří, ale obávám se, že na rozdíl od žen, jsou chlapi schopní brát medaile jen na evropské úrovni. V rozběhu sice běželi rychleji než Jamajka, ale oni už se asi moc nikam neposunou, zatímco Jamajka může nasadit (a věřím, že nasadí) dva svoje nejlepší borce Baileyho a Taylora, který běžel finále čtvrtky. Mimochodem, na MS 2019 vybojovala Jamajka stříbro...
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 7.08.2021, 8:26   Předmět: OH
[tip]9249-2240[/tip]

Benjamin Thomas byl hlavním favoritem omnia a nakonec skončil až čtvrtý, když o medaili přišel těsně před koncem poté, co ho vytlačil z bedny Novozélanďan Stewart, který odvážně najel kolo v samotném závěru. Pro Thomase je to obrovské zklamání, přitom jasně ukázal, že formu má, když po prvních dvou disciplínách omnia byl v čele. Dnes si to bude chtít vynahradit v madisonu, kde má za parťáka mladíka Grondina. Právě jeho menší zkušenosti jsou asi důvodem, proč jsou na Francouze na můj vkus až příliš vysoké kurzy.
Už spolu ale dokázali vyhrát třeba Světový pohár v Glasgow. Thomas je v madisonu mistrem světa z roku 2017, to ale jel s Kneiskym.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 6.08.2021, 7:21   Předmět: OH
[tip]9249-2239[/tip]

Po kvaldě už kurz trochu klesl, ale pořád je podle mě hratelný vzhledem k tomu, že Mahuchikh je opravdu jasná favoritka. Letos jako jediná dokázala pravidelně skákat přes dva metry, v nohách má určitě i víc než 206, což je její osobák. V minulých sezonách by jí mohla konkurovat Lasitskene, ale ta neprožívá moc vydařenou sezonu a v kvaldě měla dokonce velký problém s postupem. To se týkalo i Američanky Cunningham, papírově další adeptky na medaili.
Myslím, že pokud Ukrajinka nevyhraje, tak to bude jen kvůli tomu, že jí ten závod vyloženě nesedne. Jestliže předvede svůj standard, tak by na ni neměl nikdo mít.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 6.08.2021, 7:12   Předmět: OH
[tip]9249-2237[/tip]
[tip]9249-2238[/tip]

Číňanky sice vyhrály týmový sprint, ale sólo sprintu se už tolik nevěnují. Před pár lety bývala Zhong dobrá, ale v posledních sezonách už měla sprint jen jako doplňkovou disciplínu. Na loňském MS vypadla v osmifinále, v kvaldě byla 13. Ani na žádném svěťáku se nedostala do semi. Naopak Lee Wai Sze je sprinterská legenda, je to mistryně světa z roku 2019 a vyhrála posledních osm svěťáků, na nichž startovala!
Němka Friedrich je nastupující generace, juniorská mistryně světa z roku 2018. Předloni na MS byla v semifinále, loni to zvrtala, když vypadla ve čtvrtfinále, přestože v kvaldě zajela druhý čas. Ale pořád se zlepšuje! Nizozemka van Riessen je spíš lepší v keirinu, na posledních třech MS skončila vždy ve čtvrtfinále. Teď má navíc handicap, protože se v keirinu docela hnusně vysekala a určitě musí být pořádně dobitá.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.08.2021, 6:46   Předmět: OH
[tip]9249-2236[/tip]

Akiyo Noguchi je velká domácí naděje, kvůli olympiádě si ve dvaatřiceti prodloužila kariéru a jejím jasným cílem je medaile. Asi sama tuší, že zalto visí hodně vysoko, protože Slovinka Ganbret je vynikající. Ale pak už je na řadě zkušená Japonka, druhá skončila v kombinaci i na posledním MS. Nejsilnější je asi v boulderingu, v němž vyhrála čtyřikrát Světový pohár. Jako jedné z mála jí však olympijská kombinace vyhovuje, protože je velmi dobrá i v dalších dvou disciplínách. Teď jak to píšu, tak si nejsem jistý, jestli jí to víc nepřeju, než že tomu věřím, protože v lezení se objevila spousta mladých šikovných holek, které můžou zazářit už v Tokiu. Ale ony se ty zkušenosti snad budou taky hodit... Very Happy
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.08.2021, 6:36   Předmět: OH
[tip]9249-2235[/tip]

Nevím přesně, čím to je, ale holandští sprinteři jsou úplně jinde než ostatní. Jasně to ukázali v týmovém sprintu, kde všechny soupeře převálcovali.
Nejpravděpodobnější výsledek sprintu bude takový, že se v něm utkají Hoogland s Lavreysenem. Otatně tak to bylo na posledních dvou světových šampionátech a vlastně i na všech dalších významnějších akcích posledních let.
Nedávám tip do 3. místa, protože kurz 2,0 už není takový rozdíl a třeba by se mohlo stát překvápko v kvalifikaci, kvůli němuž by mohli Holanďani na sebe narazit už v semifinále. Vidím tři hlavní soupeře, ale to jsou pro mě spíš jen kandidáti na bronz. V týmovém sprintu vypadal dobře Australan Glaetzer, mistr světa z roku 2018, který se dal obdivuhodně do kupy po léčbě rakoviny. Před vypuknutím pandemie byl v podstatě jasnou trojko Polák Rudyk, ale těžko říct, jak je na tom teď. A podcenit se nedá ani obhájce olympijského zlata Jason Kenny, který už je sice trochu za zenitem, ale na olympiádu se zatím vždy dokázal připravit výborně.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.08.2021, 6:17   Předmět: OH
[tip]9249-2234[/tip]

Omlouvám se za překlep, čučím na olympiádu každou noc a už jsem z toho trochu mimo... Smile
Na Lylese se to podle mě v takovým kurzu prostě musí zkusit! Jen připomínám, že před semifinále na něj byly kurzy okolo 1,6. A co se stalo? Podle mě celkem nic. Jenom ukázal, že je stejně blbej jako třeba Shericka Jackson. Akorát měl větší štěstí a prošlu mu, že poslední metry vypustil. Fakt nechápu, že jim to stojí za to, jestli tak opravdu tak strašně ušetří síly pro finále.
Nicméně podstatný je, že i s vypuštěným závěrem běžel 19,99 a měl štěstí, že nevyfasoval hned druhou dráhu nejblíž u mantinelu. Má třetí a to už vlastně není žádná nevýhoda.
Když nepočítám rozběhy, tak Lyles naposledy prohrál na dvoustovce v červnu 2019, když ho na DL v Římě porazil o dvě setinky Norman, kterej měl tehdy parádní fazonu. Lyles ty rozběhy moc neřeší. Na americké kvaldě letos taky klidně prohrál v rozběhu i v semifinále s mladíkem Knightonem a pak finále celkem suše vyhrál...
Myslím, že De Grasse už ve finále svůj semifinálovej čas nějak výrazně nesrazí dolů, zatímco Lyles může podle mě běžet klidně pod 19,5. Možná víc než De Grasse bych se bál obou Amíků, kteří závěr v semifinále taky celkem vypouštěli.
  Téma: Dexter blog - srpen 2021 (+45,96 unitů ... Yield +34,82 %)
Dexter

Odpovědi: 25
Zhlédnuto: 1170

PříspěvekFórum: Dexter blog - cena 1535 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.08.2021, 6:14   Předmět: OH
[tip]9249-2233[/tip]
 
Strana 1 z 71 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Medovina z Vysočiny - www.medodjirky.cz

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Medovina z Vysočiny - www.medodjirky.cz

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.